DOBOT MOOZ NEDİR?

Değiştirilebilir modülleri ile 3D baskı, lazer gravür ve CNC oyma işlemleri artık çok kolay. Endüstriyel CNC ile işlenmiş metalik gövdesi 0.02 milimetrelik yüksek hassasiyet sağlar. DOBOT MOOZ, yenilikçi tasarım ve çoklu işlevler için iF DESIGN AWARD 2018 ödülünü kazandı. 

Hayallerinizi gerçekleştirmek için servet ödemenize gerek yok

Tek bir makine ile 3D baskı, lazer gravür ve CNC oyma yapabilirsiniz.  Değiştirilebilir modülleri ile MOOZ, yaratıcı fabrikanız olacak ve fikirlerinizi uygun maaliyetlerle gerçeğe dönüştürecektir.

BENZERSİZ MODÜLER TASARIM ve KOLAY MONTAJ

3 MOD, KOLAY VE PÜRÜZSÜZ BİR ŞEKİLDE RENK KARIŞTIRIN

Değiştirilebilir endüstriyel bileşenler ve başlıklar ile MOOZ’u tasarımlarınızı canlı bir hayata dönüştürmek için üç yaratıcı araç biçimine dönüştürebilirsiniz. Tek dikey eksenli temel MOOZ, çift dikey eksenli en hassas ve istikrarlı modda en uygun maliyetli moddur. Delta 3D baskı modu, renkleri çok renkli 3D baskılar oluşturmak için bir araya getirerek tasarımınıza renkli bir hayat katıyor.

3 MODEL TAM KAPSAMA

KOLAY KULLANIMLI KONTROL CİHAZI, TEK TIKLAMAYLA OLUŞTURMAYA BAŞLAYIN

MOOZ’u bir akıllı telefon gibi bir LCD ekranla kontrol edebilirsiniz. Sadece birkaç tıklamayla çarpıcı tasarımınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. STL, obj, jpg ve png gibi dosyaları yüklemek için USB kablonuzu veya flash diskinizi bağlayın. MOOZ tarafından desteklenen Cura, Slic3r, Printrun gibi yazılımlar ile kolayca baskıya başlayabilirsiniz.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN ETKİLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Güvenlik sorunlarınız için endişelenmeyin, MOOZ’un kompakt tasarımı elektrik çarpması ve sızıntısından korunmak için açıkta kalan kabloları gizler. Lazer gravür kiti, koruyucu kalkan kutusu ve koruyucu gözlüğü sayesinde makineyle doğrudan temas kurmadan çalışabilirsiniz

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN DOBOTTURKIYE.COM'U ZİYARET EDİN

www.dobotturkiye.com

DOBOT MAGICIAN MODELİNİ İNCELEDİNİZ Mİ?

YUKARI
X