Bayilik Başvurusu

Dünyanın en büyük yarışmalarını organize eden VEX Robotics ve Endüstri 4.0 eğitim aracı olan Dobot ürünlerinin Türkiye geneli bayilikleri verilecektir.

VEX Robotics Türkiye ilk yılında ülkemizin her yerinde set satışı yaptı. Geçtiğimiz yıl 4 yarışma organize ettik önümüzdeki yıl 20+ yarışma organize ediyoruz.

Dobot Türkiye ürünlerimiz şu an gerçek anlamda Endüstri 4.0 eğitimi için kullanabileceğiniz robot kol, 3D yazıcı, lazer gravür işlevlerine sahip 20+dille kodlanabilen aynı zamanda resim yapabilen bir üründür. Detaylar www.dobotturkiye.com

Maker Öğrenci Merkezi bölgelerinizde öğrencilere maker eğitimi veriyorsanız bu eğitimleri www.makerogrenci.com ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyurmak ve sizi maker öğrenci merkezi yapmak istiyoruz. Maker Öğrenci merkezlerimize tüm müfredatlarımızı paylaşıyoruz.

Bayilerimizden VEX Robotics ve Dobot ürünlerimizin tanıtımı, öğretmen eğitimlerinin birlikte düzenlenmesi, VEX Robotics yarışmalarının birlikte düzenlenmesini bekliyoruz.

Öğrencilerimizi ve okullarımızı geleceğe hazırlarken işbirliği yapmak isterseniz sizi de partnerimiz olarak görmek isteriz.